návody, odkazy, zábava,diskuse....

Obsah fóraFAQPřihlášeníRegistrace/portalPříjem

Je zde nová část stránek zvaná Portal - Hry
Informace
 Hra ukládá data pomocí cookies, takže pokud chcete pokračovat v uložené hře pozor nesmažte si je !
Instrukce najdete ZDE

Ovládací panel

Ovládací panel Profil
Informace
Nastavení
Podpis

Osobní Osobní
Přátelé a Nepřátelé
Seznam uživatelů
Skupiny uživatelů

Soukromé zprávy Soukromé zprávy
Příchozí
Odeslané

Ostatní Ostatní
Sledování
Záložky

Share | 

Zjištění IP

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva

kimez

PříspěvekPředmět: Zjištění IP   04.02.15 19:59

Zdravím, dělal sjem to podle Vašeho návodu a nejašlo mi to nic , když jsem to tam vložil tu IP. Není možné aby to měl ten člověk nějak skryté  ??? když jsem tam zadal jeho IP tak mi to ni nevyběhlo 10.180.103.7

Naposledy upravil kimez dne 12.03.15 19:22, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: Zjištění IP   04.03.15 22:01

Hmmm to vypadá, že má dotyčný zjištění IP adresy zablokované.... může to být ip adresy nějaké firmy ve které pracuje. Jinak mne nenapadá proč by to nefungovalo. Omlouvám se, že více neporadím.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down

kimez

PříspěvekPředmět: Re: Zjištění IP   05.03.15 8:13

Kdyz jsem zkousel na svuj email poslat mail z gmailu, bylo to to sttejne. Potrebuji to zjistit z kama to bylo odeslano, jelikoz tento clovek me okradl o 100 000 ,- kc
Návrat nahoru Goto down
Admin
Administrátor
Administrátor

PříspěvekPředmět: Re: Zjištění IP   05.03.15 19:09

přišla sem na jinej způsob jak to zjistit. Zkus to napřed se svým emailem ať si ověříš, že to funguje.
Postup: jdi na stránky  
kód:
http://ipgetinfo.com/
a přepni do záložky  personal infomations kde najdeš svou IP tu si zkopíruj někam do texťáku. Potom se přihlaš na gmail v prohlížeči internet explorer. otevři si email co sis posílal z tvého gmailu. V prohlížeči IE nahoře v nabídce menu vyber Nástroje -> nástroje pro vývojáře. Na druhém řádku příkazů vyber Skript a na tom samém řádku úplně v pravo budeš mít hledání. Kam zadáš první část tvé ip adresy kterou sis napsal do texťáku např. 78 a dáš hledat. Možná budeš muset dát další výsledky hledání (stiskneš enter) a v levém okně bys měl vidět svou Ip adresu. Já ji mám třeba na 32 řádku. Nemusíš to mít právě na stejném, proto to zkoušíš. Takže v tom levém okně bys někde tu IP adresu dotyčnýho měl najít. Jednodušší způsob sem nenašla sorry.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Návrat nahoru Goto down

Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Zjištění IP   

Návrat nahoru Goto down

Zjištění IP

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Počítačoví zvědavci :: Práce :: Návody-